PRÁZDNINOVÉ PUTOVÁNÍ S RODINNÝMI PASY

Prázdninové putování s Rodinnými pasy – letos také u nás v zámeckém parku ve Ždánicích
Rodinné pasy Jihomoravského kraje pro vás letos již počtvrté připravili prázdninovou soutěž, při které si užijete cestování a objevíte několik malebných míst našeho krásného kraje. Prázdninové putování vás přivede vždy na jedno místo, kde stačí pozorně hledat odpovědi na soutěžní otázky a zařadit se tak do soutěže o výhru.
Soutěž probíhá od 1. července – 31. srpna 2021.
A KDO SE MŮŽE SOUTĚŽE ZŮČASTNIT?

Rodina registrovaná v projektu Rodinné pasy Jihomoravského kraje, která odešle nejpozději 31.8. 2021 pět odpovědí v rámci jednoho putovního místa. Čím více soutěžních míst navštívíte, tím máte větší šanci na výhru. Výherce bude vylosován první týden v září.

CO MŮŽETE VYHRÁT?

Hlavní cenou letošního putování je pobyt v korunách stromů TREE HOUSE SOJČÍ HNÍZDO, na dvě noci pro čtyři osoby. Tento vyhlídkový posed, tzv. tree house, se nachází uprostřed lesa ve výšce pět metrů nad zemí v krásném lesním prostředí pod vrcholem Babího lomu nedaleko Brna.

S O U T Ě Ž N Í   T R A S Y   2 0 2 1 

např. Zámek Blansko, Vodní mlýn Slupi, Rozhledna Holedná a další...

Podrobný návod, jak se do soutěže zapojit, najdete na webové stránce soutěže: http://putovani.rodinnepasy.cz.

Pokud nemáte rodinný pas, můžete na putování vyrazit jen tak pro radost, a nebo vyzkoušet některou z tras z předchozích ročníků. A jelikož Vrbasovo muzeum je poskytovatelem 50% slevy na vstupné všem držitelům Rodinných pasů, můžete této slevy využít a během absolvování půlkilometrové trasy v zámeckém parkuve Ždánicích navštívit i naše muzeum a příjemně se v těchto letních vedrech ochladit. Muzeum je po dobu letních prázdnin otevřeno: úterý – pátek 9:00 – 16:00 hodin, sobota, neděle 10:00 – 16:00 hodin.                                                          

Přejeme všem soutěžícím hodně štěstí a příjemnou zábavu při hledání správných odpovědí.